Majowa odnowa czyli majówka w Polu

Nasza propozycja na majówkę 2024 to spotkanie kobiet i mężczyzn w spokojnej, niespiesznej i bezpiecznej eksploracji ciała i uczuć, pogłębiania świadomości własnych granic i potrzeb.
Tworzymy wspólnie przestrzeń w której praca z ciałem, emocjami, świadomością, uważnością i intuicją łączy się i przenika aby nas odnowić.
Odpoczywamy od codzienności zabiegania i rozproszenia.
Odnawiamy nasz kontakt z głębokościami siebie w swej istocie.
Idziemy tam gdzie nas woła tęsknota, każdy po swojemu, ze wsparciem grupy i profesjonalnych prowadzących.

Prowadzący: Marcin Poćwiardowski i Bartosz Płazak z asystą Iwy Zielińskiej-Poćwiardowskiej i Joanny Staszewskiej

Zaczynamy 30 kwietnia kolacją, kończymy obiadem w niedzielę 5 maja.

W ciągu dnia zajęć możesz spodziewać się: 

Przed śniadaniem joga w sali lub na powietrzu sesje od godziny do półtorej zależnie od możliwości i potrzeb grupy.

W części głównej warsztatu, po śniadaniu i po obiedzie sesje zawierające pracę z ciałem Lowena i procesową pracę grupową skierowaną na pogłębianie świadomości odkryć indywidualnych.

Po kolacji zaprosimy Was na warsztat z intuicyjnego Tarota, następnie w zależności od dnia i ustaleń z grupą – koncert mis, ognisko, mantry i medytacje. 

Bloki pracy od 1,5-2 godzin.. 

Ramowo:
Śniadanie 9 
Obiad 13:30
Kolacja 18:00

ORGANIZACYJNIE

Noclegi w pokojach od 2 do 4 osób.  

Maksymalna wielkość grupy to 20 osób. 

Na wyposażeniu ośrodka jest sprzęt do uprawiania jogi, nie trzeba go zabierać. 

Posiłki wegetariańskie na miejscu. Kuchnia wiejska, oparta na lokalnych produktach. 

Prosimy nie zabierać napojów w plastikowych opakowaniach, zabrać własne ręczniki. 

Cena za całość: 2500zł

Cena obejmuje: Udział w warsztacie i zajęciach dodatkowych, joga, warsztat z intuicyjnego Tarota, pobyt z noclegiem i wyżywieniem (3 ciepłe posiłki dziennie, kawa herbata przekąski w przerwach), ognisko, koncert mis tybetańskich i instrumentów etnicznych, sesje mantr i medytacji w pomieszczeniach akustycznych kopułach.

Zgłoszenia mailowo: marcin@techne.pl

Więcej informacji i możliwość podglądu miejsca: 

http://osrodekwpolu.pl/

film: 


PROWADZĄCY:

Marcin Poćwiardowski
Pomagam ludziom przesuwać się na ścieżce rozwoju bo wierzę, że świadoma zmiana może być narzędziem spełnienia i szczęścia.
** Pracuję z ciałem metodą Lowena, którą uwielbiam za jej bezkompromisowość w dążeniu do czucia oraz za skarby które pozwala znajdować tym którzy są odważni i idą głębiej.
** Prowadzę rozwojowe warsztaty dla mężczyzn LOWEN for MEN, tworząc przestrzenie, których można doświadczyć transformacji w bezpiecznych warunkach.
** Pracuję indywidualnie od 15 lat oferując doradztwo rozwojowe, mentoring, pracę terapeutyczną.
** Stworzyłem Szkołę Męskich Grup, która kształci w zakresie prowadzenia grup męskich i warsztatów skierowanych do mężczyzn.
** Jestem profesjonalnie przygotowany do pracy z ludźmi. Ukończyłem dwie szkoły psychoterapii: Analizy Bioenergetycznej (metoda Lowena) i ISTDP (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna). Mam za sobą setki godzin terapii własnej, warsztatów i superwizji.
** Jestem miłośnikiem różnorodnych form ruchu, tańczę, masuję, trenuję sztuki walki.

Bartosz Płazak
Twórca Holistycznej Szkoły Trenerów  cyklu rozwijającego kompetencje trenerskie (pracy z grupą) opartego na standarcie PTP, poszerzonego o dodatkowe tematy obejmujące holistyczne ujęcie pracy grupowej. 
Prowadzi szkolenia, warsztaty, coaching zespołów, specjalistyczne projekty kompetencyjne dla biznesu, uczelni, w projektach prywatnych. Pracuje indywidualnie w obszarze coachingu i mentoringu trenerskiego.
Na codzień mieszkaniec mazurskiego lasu, miłośnik pracy rozwojowej, myślenia procesowego, muzyki gitarowej, motocykli. 

Joanna Staszewska
Kobieta zawsze w ruchu, socjolożka, trenerka, nauczycielka, liderka. Ponad 20 lat praktykuje jogę, od 13 lat uczy jej adeptów. Od 6 lat prowadzi własną szkołę jogi, w której integruje style  hatha,  vinyasa, yin i ashtanga we własnym sposobie prowadzenia zajęć. Włącza elementy rozwoju osobistego i duchowego w warsztaty i wyjazdy z jogą.  Włącza do treningów jogi  uważność, relaksację, pracę z oddechem, uczy samoobserwacji i poszerzania świadomości procesów indywidualnych. Szczególną uwagę przywiązuje do kształtowania zdolności doświadczania emocji i rozumienia ich wpływu na życie człowieka.  Jej celem jest zachęcanie ludzi do dbania o dobrostan ciała i umysłu w holistyczny sposób. Łączy jogę jako praktykę ciała i umysłu z warsztatem grupowym jako treningiem świadomości. Jest absolwentką wielu szkoleń: RYT500 w Yoga Alliance (międzynarodowe kursy nauczycielskie), kurs nauczycielski Joga Akademicka prof. Janusza Szopy w Katedrze Zarządzania Sportem i Turystyką AWF Katowice, Vinyasa Joga Master w systemie IFAA, wielu innych.
Gdyby miała wolny czas: cisza, przyroda, przyjaciele, rozwój, własna praktyka jogi i motocykle;).

Iwa Zielińska-Poćwiardowska
Jestem jungowską coachką, tarocistką oraz naukowczynią z doktoratem. Takie połączenie różnych aktywności pomaga mi świadomie równoważyć męską energię (praca naukowa) z energią żeńską (Tarot, praca z nieświadomością). Pracuje indywidualnie z klientami wykorzystując narzędzia coachingowe, pracę z podświadomością i intuicją, czerpię z psychologii Junga.  Pasjonuję się Tarotem rozwojowym, psychologicznym, prowadzę warsztaty rozwojowe, na których uczę jak wykorzystywać karty Tarota do samopoznania i łączyć racjonalne myślenie z intuicją i informacjami z nieświadomości. Pomagam w trudnościach z podjęciem decyzji, w dużych i mniejszych zmianach życiowych, w poszukiwaniu własnej drogi, czy po prostu sprawdzeniu, w jakim miejscu teraz jesteś i czego potrzebujesz. Ukończyłam szereg kursów i szkoleń z tarota klasycznego i jungowskiego. Jestem członkinią Brytyjskiego Towarzystwa Tarocistów TABI oraz Internationa Coaching Federation (ICF). Czerpię także z bogatego doświadczenia z własnej drogi rozwojowej, którą podążam od ponad 12 lat (kobiece kręgi, tantra, terapia indywidualna, grupy rozwojowe). Na co dzień mieszkam z mężem w Szkocji, joguję i szukam okazji do gadania z psami w ich języku.